Antalya’da faaliyet göstermeye başlayıp yurtiçi ve yurtdışındaki iş ortakları ve temsilcilerimizle danışanlarımıza en kısa sürede, en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Tüm iş ortaklarımız ve temsilcilerimiz kendi alanlarında yıllardan beri çalışan kişilerden oluşmaktadır.
+90 552 295 04 89

Bizi sosyal medyadan takip edin.

Bizi tercih ederek hayallerine bir adım daha yaklaşan öğrencilerimizin yurtdışı anılarına şahit olun.

Whatsapp/GSM +90 552 409 38 47
|
info@toevdanismanlik.com
|
Tel:(0242) 248 8286
Bizi takip edin
Top
 

UKRAYNA’DA RUSÇA DİL KURSU

Günümüzde, tek bir yabancı dil bilmenin yetersiz olduğu bu dönemde ikinci bir yabancı dil öğrenip iş hayatında bir adım öne geçin. Ülkemizde en çok öğrenilen İngilizceden sonra çok daha az bilinen, çok daha fazla da ihtiyaç duyulan Rusça’yı ikinci dil olarak seçin.

Dil eğitiminiz sınıflarda ve sınavlarla sınırlı kalmasın!

Ülkemizde oldugu gibi birçok ülke ve kültürde samimiyet profesyonellikten daha çok insan çeker.kurslarda dili mükemmel bir gramer bilgisi mükemmel aksanla kusursuz konuşabiiriz fakat halkın günlük yaşantıda kullandığı kelimeleri ve tabirleri öğrenemeyiz.bu açığı kapatabilmenin tek yolu oranın sokaklarında yaşamaktır işte ozaman samimiyet kurup müşteri çalışan olmaktan öte dostluklarını kazanabilirsiniz.

Dili kültürüyle; kültürü, yaşayarak tanıyın!

Rusça’yı öğrenmeye karar verdiğiniz noktada TOEV Danışmanlık olarak sizlere çok farklı bir deneyimle dili öğrenme yolu sunuyoruz.ister kendiniz ister arkadaşlarınızla Ukrayna’da başlattıgımız kursa katılıp haftaiçi günleri derslere girip haftasonları şehrin sokaklarında gezerek öğrendiklerinizi pekiştirebilirsiniz.

Ukrayna’da Rusça Dil Kursu için SADECE KİMLİK YETERLİ

KURSUMUZA DAHİL OLANLAR:

*GİDİŞ – DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ

*3-5 KİŞİLİK BUTİK SINIFLAR

*SİZE ÖZEL KİRALANMIŞ DAiRE